20 грудня 2021 р.

НА АТ «ОПЗ» ВІДБУЛОСЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ XXVIII СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД

Минулого тижня у акціонерному товаристві «Одеський припортовий завод». відбулися урочисті заходи щодо підведення підсумків та нагородження переможців XXVIII Спартакіади серед чоловічих команд підприємства.
Протягом спортивного сезону 2020/2021 п’ять чоловічих команд, які представляли свої структурні підрозділи, а саме: ЦПА, ЦВирК, ЦВО-З/У, РЦ та ВЗО зійшлися у запеклих змаганнях за чемпіонське звання. Спортивні баталії проходили у десяти видах: волейбол, баскетбол, шашки, шахи, настільний теніс, плавання, легка атлетика, міні-футбол, пляжний волейбол та гребля. Всі змагання проводилися при неухильному дотриманні учасниками санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів, які були викликаними пандемією.

У конференц-залі заводу, враховуючи карантинні обмеження, зібралися представники спортивних команд – учасниць змагань. В урочистій обстановці пролунав гімн АТ «ОПЗ», був презентований відео-звіт етапів проведення XXVIII Спартакіади. Робоча президія у складі директора управління ризиками, члена Правління АТ «ОПЗ» Олександра Сумцова, голови профспілкового комітету Володимира Дрібнохода та голови ФСК «Хімік» Сергія Чернишова розпочала церемонію нагородження.

За вагомий внесок в розвиток спортивного руху у акціонерному товаристві «Одеський припортовий завод» медаллю «За спортивні заслуги» були нагороджені начальник внутрішньозаводського загону охорони Валерій Ясененко, начальник цеху перевантаження аміаку Олександр Васильєв, начальник цеху водообробки Володимир Льовшин, начальник зміни цеху з виробництва карбаміду Антон Міхєєв, майстер з ремонту і експлуатації електроустаткування ремонтного цеху Олег Дмитрієв.

Члени робочої президії урочистих зборів вручили заслужені нагороди - кубки, дипломи, медалі та грошові премії членам команд – призерам Спартакіади.
За підсумками загального заліку змагань, на почесному третьому місці – команда цеху водообробки–заводоуправління. Їх скарбничка нагород у цьому спортивному сезоні поповнилася «бронзою».

Почесне друге місце виборола команда цеху перевантаження аміаку. Слід зазначити, що команда ЦПА до цього року 11 років поспіль ставала беззмінним переможцем та володарем чемпіонського кубку Спартакіади АТ «ОПЗ».

Доклавши максимум спортивних зусиль для бажаної перемоги, першу сходинку п’єдесталу, чемпіонський кубок та «золото» Спартакіади отримала команда внутрішньозаводського загону охорони. Нагадаємо, що у минулому спортивному сезоні команді до перемоги не вистачило одного очка. Вони посіли лише друге місце, але впевнено завірили, що докладуть максимум спортивних зусиль для отримання чемпіонського звання та своєї перемоги у майбутньому. Команда ВЗО стримала своє слово!

«Дорогі колеги. Мені дуже приємно бути присутнім на цьому заході. Сьогодні, підводячи підсумки, ми можемо відзначити дуже високий рівень проведених змагань. Було видно, що команди відповідально та серйозно готувалися. Приємно, що спорт на заводі розвинений у всіх напрямках і багато заводчан демонструють високі результати. Від імені Правління АТ «ОПЗ» та від себе особисто щиро вітаю всіх призерів Спартакіади та, насамперед, вітаю переможців – команду внутрішньозаводського загону охорони. Хочу побажати всім міцного здоров'я, добра, благополуччя, найкращих результатів та нових перемог! Спортивні люди – здорові люди!»,-зазначив директор управління ризиками, член Правління АТ «ОПЗ» Олександр СУМЦОВ.

«Спорт на ОПЗ зародився з прибуттям перших працівників заводу, що будували наше підприємство. Були закладені традиції, які сьогодні дозволяють розповідати нам про підготовлених олімпійських чемпіонів, десятки чемпіонів світу, Європи, сотні чемпіонів України, які пропагують здоровий спосіб життя та спорт. Ми виросли до професійного спорту. Наші волейболістки – 9-кратні чемпіони України, представляли країну на міжнародних змаганнях, команда баскетболістів – 3-кратні чемпіони України. Нам є чим пишатися. Я хотів би, щоб наша Спартакіада жила і продовжувала розвиватися. Бажаю всім вам міцного здоров'я, нових успіхів у спорті та праці!»,- повідомив голова профспілкового комітету Володимир ДРІБНОХОД.

Спортивний сезон АТ «ОПЗ» 2020-2021 завершено, а вже на початку нового року розпочнеться нова спортивна сторінка, а саме, XXIX Спартакіада серед структурних підрозділів акціонерного товариства «Одеський припортовий завод».