11 жовтня

НА АТ «ОПЗ» ЗАТВЕРДЖЕНА НОВА НАГЛЯДОВА РАДА

У понеділок, 11 жовтня, до акціонерного товариства «Одеський припортовий завод» приїхав новий склад Наглядової ради підприємства. Кандидатури були затверджені на дистанційних зборах акціонерів Товариства, які відбулися 1-го жовтня цього року.

До складу Наглядової ради увійшло п’ять чоловік, а саме, троє незалежних членів - Коломійченко Андрій Іванович, Дудєнков Юрій Леонідович, Філонов Анатолій Павлович та двоє представників Фонду державного майна України - Кудін Денис Ігорович та Віжунов Олександр Вікторович.

На першому зібранні нового складу Наглядової ради, яке відбулося на території АТ «ОПЗ», більшістю голосів головою був затверджений Дудєнков Юрій Леонідович, а його заступником став Кудін Денис Ігорович.

Члени Наглядової ради у цей день також провели загальне зібрання з Правлінням підприємства, а потім зустрілися з начальниками структурних підрозділів та профспілковим комітетом заводу.

«Усі члени Наглядової ради мають досвід роботи в хімічній галузі. Ми будемо брати безпосередню участь в житті заводу. Наразі, щоб утримати підприємство та колектив, вже проводиться ряд заходів, зокрема, щодо перегляду тарифу на прийом, зберігання та відвантаження аміаку та повернення податку на переплачений прибуток», - у своєму виступі до представників трудового колективу зазначив Голова Наглядової ради АТ «ОПЗ» Юрій ДУДЄНКОВ.Представники трудового колективу АТ «ОПЗ» задали питання, які їх наразі турбують щодо перспектив подальшої роботи заводу, та отримали на них відповіді.