7 вересня

ЗБІРНА КОМАНДА АТ «ОПЗ» - СЕРЕД КРАЩИХ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ ПРАЦІВНИКІВ ХІМІЧНИХ ТА НАФТОХІМІЧНИХ ГАЛУЗЕЙ

У перші три дні осені 2021 року в с. Коблеве Миколаївської області на базі відпочинку «Парадіз» відбулись запекли спортивні баталії. В рамках проведених заходів Всеукраїнської Спартакіади, на спортивних майданчиках зустрілися збірні команди провідних підприємств працівників хімічних та нафтохімічних галузей України, а саме:

  • акціонерного товариства «Одеський припортовий завод»;
  • ПАТ «Укрнафта»;
  • ООП ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМІК» ФСК «Нафтохімік»;
  • ППО ТОВ «Кларіант Україна»;
  • Полтавська обласна профспілкова організація;
  • Регіональний центр професійно-технічної освіти;
  • ТОВ «Торговий дім «Кременчукнафтопродукт»;
  • Одеська обласна Рада профспілки.
  • ПрАР «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБЄДНАННЯ «АЗОТ».

До складу кожної команди увійшли 26 осіб, з яких 25 спортсменів та 1 представник підприємства. За умовами Спартакіади, кожен учасник міг брати участь у змаганнях з будь-якого програмного виду спорту, дотримуючись вимог змагань.

Захід був організований Центральною радою Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Україна» за участю Одеської обласної Ради профспілки.

Спортивні колективи зійшлися у 6 видах спорту:

гирьовий спорт, волейбол, футзал, настільний теніс, шахи та шашки.

Продемонструвавши високий рівень підготовки і спортивної майстерності, проявивши волю до перемоги, збірна команда АТ «ОПЗ» виборола 4 перших місця (1-гирьовий спорт, 2-шашки, 1-волейбол), 4 других місця (1-шахи, 2-настільний теніс, 1-футзал) та 1 третє місце (шахи).

За підсумками проведених змагань оргкомітетом заходу були відібрані найбільш підготовлені спортсмени і сформована збірна команда працівників хімічних та нафтохімічних галузь, яка прийме участь у Всеукраїнської міжгалузевій Спартакіаді трудящих промислової сфери та транспорту. Від команди АТ «ОПЗ» до складу збірної увійшли 12 представників, які змагатимуться з волейболу, футзалу та шашках. Цей захід вже готується і буде проведений з 09 по 12 вересня 2021 року в с. Коблеве Миколаївської області на базі відпочинку "Парадіз".

«Ми дуже довго йшли до того, щоб організувати Спартакіаду працівників хімічних та нафтохімічних галузей України, оскільки на попередніх міжгалузевих Спартакіадах нам доводилося представляти нашу галузь тільки силами АТ «ОПЗ». Виникали певні складнощі. Проведена з 1 по 3 вересня Спартакіада ??в подібному форматі була першою і на думку організаторів - головної мети досягти вдалося. Зараз з'явилися всі шанси посилити збірну команду кращими представниками спортивних колективів підприємств хімічної і нафтохімічної галузей, впевнено розраховуючи на перемогу в майбутніх змаганнях»,- розповів голова ФСК «Хімік» АТ «ОПЗ» Сергій ЧЕРНИШОВ.

Одже, всі заходи за програмою першої Всеукраїнської Спартакіади працівників хімічних та нафтохімічних галузей добігли кінця. Щиро вітаємо всіх учасників! Пишаємось командою АТ «ОПЗ»! Бажаємо подальших перемог у майбутніх змаганнях!