15 квітня

Оголошення про електронний аукціон

Повідомляємо, що 16.04.2021 р. о 11 год. 00 хв. розпочнеться електронний аукціон, передбачений п. 3.6 Порядку проведення відбору та визначення замовника робіт з переробки давальницької сировини та послуг з відвантаження готової продукції для АТ «ОПЗ» (далі – Порядок), затвердженого рішенням Наглядової ради Товариства від 29.03.2021 р. (протокол № 8/2021).

Учасники процедури відбору, які допущені до участі в електронному аукціоні:

MONTECH S.R.O.,

ТОВ "НІКА-АГРОТРЕЙД",

ТОВ "ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД",

ТОВ "Газопостачальна компанія "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ",

ТОВ "Агро Газ Трейдінг",

ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "СОКАР УКРАЇНА",

ТОВ "ЮГ-ГАЗ"

Учасники процедури відбору, які не допущені до участі в електронному аукціоні:

IBE Trade Corp. - порушення пп. 14 п. 3.4.5 Порядку, не надано копію останньої річної фінансової звітності учасника, підтверджену аудиторським висновком.

MADDOX SA - порушення пп. 14 п. 3.4.5 Порядку, не надано копію останньої річної фінансової звітності учасника, підтверджену аудиторським висновком. Окрім того, порушено п. 3.4.6 Порядку, до кваліфікаційної пропозиції цього учасника не надано підписаний учасником з використанням КЕП попередній договір, який за змістом повністю відповідає Додатку 3 до цього Порядку.

DACHEX SHIPPING PTE. LTD. - порушення пп. 14 п. 3.4.5 Порядку, не надано копію останньої річної фінансової звітності учасника, підтверджену аудиторським висновком.

ТОВ "Проджетра Україна" - порушення пп. 14 п. 3.4.5 Порядку, не надано копію останньої річної фінансової звітності учасника, підтверджену аудиторським висновком; порушення п. 3.4.6 Порядку, до кваліфікаційної пропозиції цього учасника не надано підписаний учасником з використанням КЕП попередній договір, який за змістом повністю відповідає Додатку 3 до цього Порядку; порушення пп. 2 п. 5.1 Порядку, до кваліфікаційної пропозиції, не надано забезпечення кваліфікаційної пропозиції.

ПП "Окко Контракт" - порушення пп. 14 п. 3.4.5 Порядку, не надано копію останньої річної фінансової звітності учасника, підтверджену аудиторським висновком.

ПрАТ "ВК "УКРНАФТОБУРІННЯ" - порушення пп. 14 п. 3.4.5 Порядку, не надано копію останньої річної фінансової звітності учасника, підтверджену аудиторським висновком.

Організатором електронного аукціону буде виступати ТОВАРНА БІРЖА "ПОЛОНЕКС" (https://polonex.com.ua).

Умови участі та порядок проведення електронного аукціону визначається Правилами електронного аукціону щодо визначення найбільш вигідної пропозиції (коефіцієнту обмеження), які розміщені за наступним посиланням (надалі Правила).

Для участі у електронному аукціоні допущеним Учасникам необхідно до дати проведення електронного аукціону зареєструватися та вчинити інші необхідні дії в порядку, передбаченому Правилами.