13 січня

Голова Одеської ОДА побував на АТ «ОПЗ» та ознайомився з виробництвом медичного кисню

З робочим візитом до Акціонерного товариства «Одеський припортовий завод» 12 січня завітали голова Одеської обласної держадміністрації Сергій Гриневецький та Южненський міський голова Володимир Новацький. У рамках  офіційної зустрічі з керівництвом та профспілковим комітетом заводу були оговорені питання стану та перспективи подальшої роботи підприємства. Зокрема, акцентовано увагу на проблемі з кадровим потенціалом заводу та збільшення обсягів виробництва хімічної продукції шляхом введення в дію агрегату № 2 з виробництва аміаку, на якому наразі тривають ремонтні роботи.

«Сьогодні ми працюємо за давальницьким контрактом. Для максимізації фінансових показників ОПЗ потрібна самостійна робота з переробки сировини та реалізації готової продукції. Тому перед нами стоїть завдання знайти ефективний спосіб реструктуризувати наявну заборгованість перед попередніми постачальниками газу, не поставивши під загрозу виробничий процес на заводі й, відповідно, робочі місця», - зазначив в.о. Голови Правління – директора АТ «ОПЗ» Микола ПАРСЕНТЬЄВ.

Потім Сергій Гриневецький разом з керівництвом заводу побував на станції поділу повітря цеху водообробки, де ознайомився з виробництвом кисню медичного рідкого. Голова Одеської ОДА подякував керівництву заводу та усім, причетним до цього процесу, фахівцям за оперативне оформлення необхідної документації на реєстрацію кисню як лікарського засобу та наладку його виробництва і випуску.

«Одне з наших основних завдань у боротьбі з коронавірусною інфекцією – сформувати правильну роботу, об’єднавши забезпечення медзакладів необхідним обладнанням та достатньою кількістю кисня. Це допоможе врятувати тисячі життів», - відмітив Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ.

Зазначимо, що 11-12 січня на АТ «ОПЗ» відбулося відвантаження перших 9-ти тонн кисню медичного рідкого. Продукт виробництва заводу надійшов за медичним призначенням.