12 січня

Микола Парсентьєв: “ОПЗ дивиться у 2021 рік з оптимізмом та рішучістю виконати плани в повному обсязі”

В.о. Голови Правління - директора Акціонерного товариства “Одеський припортовий завод” Микола Парсентьєв у авторській колонці розповів про основні виклики та досягнення 2020-го та поділився планами на 2021-й рік.
“Вже понад рік завод знаходиться в режимі безперебійної роботи, про що згадував навіть Президент України Володимир Зеленський влітку 2020 року під час робочого візиту в Одеську область. Не без гордості можна сказати, що минулий рік побив рекорди за обсягами виробництва та експорту продукції ОПЗ за останні 5 років. Завдяки функціонуванню ОПЗ за давальницьким контрактом з’явилася можливість погашати борги перед “Нафтогазом”, вдалося повернути частину фахівців, які раніше працювали на підприємстві, поступово зростають заробітні плати”, - зазначив Микола Парсентьєв.
Керівник     АТ “ОПЗ” також наголосив на важливості продовження давальницького контракту для заводу.
“Наприкінці грудня 2020 року керівництво ОПЗ продовжило контракт з чинним давальцем на постачання природного газу терміном на 4 наступні місяці. Таким чином, завод отримав гарантії забезпечення сировиною та планомірних відвантажень, а також поступового виконання боргових зобов’язань, особливо зважаючи на підвищення плати за переробку газу з боку давальця”, - відмітив очільник підприємства.
На думку директора АТ “ОПЗ”, найважливішим завданням є збереження робочих місць.
“Зважаючи на складну загальноекономічну ситуацію в державі, керівництво заводу приділяє значну увагу питанням соціальної політики. Високий професійний рівень інженерів ОПЗ дозволяє їм успішно конкурувати на міжнародному ринку праці, однак я бачу наше завдання в тому, щоб підтримувати такі умови, що будуть привабливими для роботи тут - ми просто не маємо права розгубити настільки цінний людський капітал”, - вважає Микола Парсентьєв.
В.о. Голови Правління - директора АТ “ОПЗ” Микола Парсентьєв окреслив плани на 2021-й рік. Зокрема відзначив, що попри чималий перелік завдань, керівництво Акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" дивиться у 2021 рік з оптимізмом та рішучістю виконати плани в повному обсязі - завод та його трудовий колектив заслуговують на статус флагмана української та європейської хімічної промисловості.

Повна версія матеріалу доступна за посиланням: https://ua.interfax.com.ua/news/blog/715235.html