31 грудня 2020 р.

Акціонерне товариство “Одеський припортовий завод” підбило підсумки 2020 року

За підсумками 2020 року Акціонерне товариство “Одеський припортовий завод” успішно реалізувало ряд стратегічних завдань, що дозволило забезпечити стабільну роботу підприємства, нормалізувати його фінансовий стан, а також здійснювати ефективну підготовку заводу до прозорої приватизації. 

За підсумками 2020 року АТ “ОПЗ” встановив ряд виробничих рекордів за останні 5 років. Впродовж 2020 року на потужностях підприємства було вироблено 566,8 тис. тонн аміаку (з них - 96,5 тис. тонн товарного аміаку) та 821,2 тис. тонн карбаміду. Понад 90% продукції виробництва ОПЗ постачається на експорт.

Загальна сума відрахувань податків та зборів до бюджетів і цільових фондів, здійснених АТ “ОПЗ” у 2020 році, склала 585,4 млн гривень, що дозволило підприємству повернути собі статус великого платника податків.

У 2020 році АТ “ОПЗ” прийняв на роботу 349 осіб, у тому числі 100 осіб, які раніше працювали на підприємстві. За підсумками 11 місяців 2020 року середньомісячний фонд оплати праці продемонстрував зростання на 7,6%.

Згідно з умовами колективного договору АТ «ОПЗ», протягом року підприємство виконало переважну більшість комплексних заходів, серед яких ремонт і облаштування кімнат для прийому їжі в структурних підрозділах підприємства, встановлення кондиціонерів та ремонт побутових приміщень.

Зважаючи на актуальні виклики, що постали перед українською галуззю охорони здоров’я, Акціонерне товариство “Одеський припортовий завод” відреагував на потреби ринку. У листопаді 2020 року завод отримав ліцензію на виробництво рідкого медичного кисню, що дозволить ліквідувати дефіцит кисню в регіональних закладах охорони здоров’я.

В грудні 2020 року керівництво АТ “ОПЗ” підписало договір з приватною клінікою щодо надання медичних стаціонарних послуг співробітникам заводу. За умовами договору, працівники заводу, які потребують стаціонарного лікування при захворюванні коронавірусною інфекцією, забезпечуються повноцінним обслуговуванням в клініці.

В.о. Голови правління - директора Акціонерне товариство “Одеський припортовий завод” Микола Парсентьєв зазначив, що за підсумками 2020 року завод послідовно реалізовував довгострокові цілі задля зростання ефективності виробничого процесу та забезпечення соціального ефекту.

“Попри цілий ряд труднощів, трудовий колектив Одеського припортового заводу досягнув значних успіхів за підсумками 2020 року. З гордістю можу сказати, що відтепер ОПЗ міцно закріпив за собою статус одного з лідерів вітчизняного хімпрому, ми побили рекорди за обсягами виробництва та експорту продукції. У 2021 рік ми дивимося з оптимізмом і будемо продовжувати працювати на благо економіки України”, - зазначив Микола Парсентьєв.