18 грудня 2020 р.

Ставка на якість. На АТ «ОПЗ» уклали життєво важливий договір про надання стаціонарних медичних послуг з Медичним домом «Оdrex»

    Епідемічна ситуація в Україні та, зокрема, в Одеській області, яка пов’язана з захворюваністю на COVID-19, погіршується з кожним днем. Як показують статистичні дані, 10-15% випадків потребують лікування в стаціонарних умовах.


     За інформацією фахівців Медичного центру АТ «ОПЗ», на підприємстві поступово зростає кількість хворих працівників на коронавірусну інфекцію. Тому, з метою збереження здоров’я та життя співробітників на випадок захворювання на COVID-19, яке потребує стаціонарного лікування, керівництво АТ «ОПЗ» вирішило забезпечити колектив якісним медичним обслуговуванням. За проведеним аналізом пропозицій ринку надання медичних послуг вибір зупинився на Медичному домі «Оdrex». На сьогодні вони є лідером в Одеській області з матеріально-технічного забезпечення. В клініці - своя киснева станція, найкращі протоколи лікування та повне медикаментозне забезпечення.
    З огляду на усі наведені фактори, між АТ «ОПЗ» та Медичним домом «Оdrex» був укладений договір про надання стаціонарних медичних послуг працівникам підприємства.
    «Здоров’я та життя працівників заводу – це для нас один з пріоритетів. Тому Правлінням підприємства оперативно було вирішено забезпечити заводчан наданням якісної та своєчасної медичної допомоги на випадок важких перебігів захворювання на COVID-19», - зазначив в.о. Голови Правління - директора АТ «ОПЗ» Микола Парсентьєв.
    Згідно умов договору, працівники заводу, які будуть потребувати лікування в умовах стаціонару, забезпечуються якісним та повноцінним обслуговуванням в клініці «Оdrex». За АТ «ОПЗ» на постійній основі закріплений безлімітний  резерв місць і у разі необхідності  заводчанин буде стовідсотково госпіталізований. Усі витрати з лікування повністю покриває підприємство.
    Сьогодні договір вступив в силу і тепер при реальній необхідності працівники АТ «ОПЗ» будуть забезпечені швидким, якісним та повноцінним обслуговуванням.