18 листопада 2020 р.

На Одеському припортовому заводі представили нового керівника

13 листопада в Акціонерному товаристві «Одеський припортовий завод» був представлений новий в.о. Голови Правління – директора АТ «ОПЗ». На цю посаду, відповідно до рішення Кабінету міністрів, призначено Миколу Парсентьєва.

Микола Парсентьєв має більше 20-ти років управлінського досвіду в нафтохімічній, нафтопереробній та газотранспортній галузях України. У різний час під його керівництвом знаходилося від 6 до 16 тисяч співробітників, зокрема на таких підприємствах, як Лисичанський НПЗ та «Укртрансгаз».

Завданнями нового керівництва АТ «ОПЗ» М. Парсентьєв назвав збільшення обсягів виробництва, підвищення рентабельності, реструктуризацію боргів заводу, підвищення ефективності управління непрофільними активами, модернізацію матеріально-технічної бази, термінове проведення справедливого конкурсу з відбору постачальника давальницької сировини та підготовку до прозорої та конкурентної приватизації. Микола Парсентьєв наголосив, що для реалізації цих завдань керівництво АТ «ОПЗ» має підтримку Фонду державного майна України і перших осіб держави.

«Я чудово усвідомлюю ті проблеми та виклики, що стоять перед хімічною галуззю України в цей непростий час і, спираючись на свій попередній досвід, розумію, що і яким чином треба зробити для їх розв’язання. Протягом 2020 року ОПЗ продемонстрував непогані результати за цілою низкою напрямів, однак я не сумніваюся в тому, що у заводу є всі можливості вийти на принципово новий рівень і стати одним з лідерів хімічної промисловості у Східній Європі. Я бачу декілька перспективних «точок зростання», які дозволять повноцінно реалізувати потенціал ОПЗ і одночасно збільшити горизонт планування виробничої діяльності заводу з декількох місяців до декількох років», - зазначив Микола Парсентьєв.