3 листопада 2020 р.

АТ «ОПЗ» в період пандемії може врятувати життя до 10 тисяч хворих на COVID-19

Акціонерне товариство «Одеський припортовий завод» може стати рятувальним кругом  в період пандемії COVID-19. Серед продукції АТ «ОПЗ» є кисень, який виробляється кріогенним методом. Дана технологія, як зазначають фахівці, є найефективнішою, оскільки забезпечує 99,7% кисню в кінцевому продукті. В той час, коли технічні вимоги до медичного кисню обмежуються 99,5%. Це значить, що кисень виробництва АТ «ОПЗ» може бути використаний в медичних закладах Одещини, де його катастрофічно не вистачає, для допомоги хворим на коронавірусну інфекцію.


«До початку пандемії COVID-19  ми не ліцензували виробництво кисню для медичної мети, оскільки в цьому не було потреби. Зараз ситуація змінилася і наш продукт може стати важливим у боротьбі з пандемією. Тому ми спільно з фахівцями МОЗ України робимо все для того, щоб найближчим часом медичні заклади Одещини були забезпечені киснем виробництва нашого підприємства», - зазначив в.о. Голови Правління – директора АТ «ОПЗ» Микола СИНИЦЯ.


Виробничі потужності АТ «ОПЗ» дозволять забезпечити киснем в добу понад 300 пацієнтів. Наразі керівництво заводу подало у відповідні інстанції усі необхідні документи для отримання ліцензії. До цього питання підключилися Одеська облдержадміністрація, Міністерство охорони здоров’я та Держслужба з контролю за лікарськими засобами. Якщо ліцензія буде отримана, вже в найближчий час завдяки кисню, виробленому на АТ «ОПЗ», вдасться врятувати багатьох жителів Одеського регіону.