27 липня 2020 р.

Навколо конкурсного відбору постачальника давальницької сировини для АТ «ОПЗ» розгорнулася бурхлива інформаційна хвиля

Навколо конкурсного відбору постачальника давальницької сировини для АТ «ОПЗ» розгорнулася бурхлива інформаційна хвиля, метою якої є дестабілізація обстановки на підприємстві, що може призвести до зупинки заводу.

На думку АТ «ОПЗ», зацікавлені групи намагаються чинити тиск на членів Правління підприємства з метою змінити рішення, які були прийняті в рамках проведення процедури відбору та визначення замовника робіт з переробки давальницької сировини та послуг з відвантаження готової продукції для АТ «ОПЗ» .

Акціонерне товариство «Одеський припортовий завод» офіційно заявляє, що конкурсний відбір проводиться відповідно до затвердженого порядку відбору. На другому етапі конкурсу всі учасники надали максимально вигідні для підприємства пропозиції. Наразі переходимо до фінального етапу – визначенню переможця відбору.

 «Мета менеджменту АТ «ОПЗ» – забезпечення стабільної та безпечної роботи підприємства й недопущення ситуації, в якій завод знаходився ще недавно: 16 місяців простою виробничих потужностей, скорочена робоча неділя, невиплата заробітної плати та відтік великої кількості кваліфікованих кадрів. Ці фактори призвели до тривалої соціальної напруги на підприємстві та в м. Южне. Ми не можемо допустити повтору цієї ситуації. Тому будемо оперативно реагувати на спроби зриву конкурсного відбору та дестабілізації обстановки на заводі», - зазначив в.о. Голови Правління – директора АТ «ОПЗ» Микола Синиця.