22 липня 2020 р.

Спортивні об’єкти АТ «ОПЗ» вийшли на новий рівень роботи

У липні вперше на базі двох структурних підрозділів АТ«ОПЗ»: фізкультурно-спортивного клубу «Хімік» та спортивного комплексу «Олімп»відбулися навчально-тренувальні збори жіночої національної олімпійської збірноїз вільної боротьби. Протягом двох тижнів спортсменки пройшли насичену програму тренувань, у ходіякої також ознайомилися з новими для себе видами спорту.

Фітнес-відділення ФСК «Олімп» пропонує великий спектрпослуг, чим був вражений головний тренер жіночої збірної Володимир Євонов. Так,скориставшись нагодою, дівчата випробували для себе нове заняття – джампінг.Адже кардіотренування дуже важливе для спортсменів. Також на водно-гребній базіФСК «Хімік» учасниці зборів вперше опанували веслування на драгонботах.

«Національнійзбірній дуже сподобалося у нас. Ми постаралися створити всі належні умови длятренувань та відпочинку. Для нас приймати у себе найсильнішу команду Європи –це особистісний ріст і великий крок уперед», - розповів тренер з вільноїборотьби ФСК «Хімік» Володимир Веремійчук.

У свою чергу, представниці національної збірноївлаштували майстер-клас для місцевих юних борців, щоб власним прикладомнадихнути спортсменів на нові досягнення.

Вже у серпні на базі спортивних об’єктів АТ «ОПЗ» проведесвої збори чоловіча національна збірна з вільної боротьби.