22 липня 2020 р.

Спортивні об’єкти АТ «ОПЗ» вийшли на новий рівень роботи

У липні вперше на базі двох структурних підрозділів АТ «ОПЗ»: фізкультурно-спортивного клубу «Хімік» та спортивного комплексу «Олімп» відбулися навчально-тренувальні збори жіночої національної олімпійської збірної з вільної боротьби. Протягом двох тижнів спортсменки пройшли насичену програму тренувань, у ході якої також ознайомилися з новими для себе видами спорту.

Фітнес-відділення ФСК «Олімп» пропонує великий спектр послуг, чим був вражений головний тренер жіночої збірної Володимир Євонов. Так, скориставшись нагодою, дівчата випробували для себе нове заняття – джампінг. Адже кардіотренування дуже важливе для спортсменів. Також на водно-гребній базі ФСК «Хімік» учасниці зборів вперше опанували веслування на драгонботах.

«Національній збірній дуже сподобалося у нас. Ми постаралися створити всі належні умови для тренувань та відпочинку. Для нас приймати у себе найсильнішу команду Європи – це особистісний ріст і великий крок уперед», - розповів тренер з вільної боротьби ФСК «Хімік» Володимир Веремійчук.

У свою чергу, представниці національної збірної влаштували майстер-клас для місцевих юних борців, щоб власним прикладом надихнути спортсменів на нові досягнення.

Вже у серпні на базі спортивних об’єктів АТ «ОПЗ» проведе свої збори чоловіча національна збірна з вільної боротьби.