14 липня 2020 р.

Акціонерне товариство «Одеський припортовий завод» повідомляє

Вчора 13.07.2020 закінчився строк подання кваліфікаційних пропозицій учасників відбору замовника робіт з переробки давальницької сировини для АТ «ОПЗ» та послуг з відвантаження готової продукції (далі – Відбір). За період часу з моменту оголошення про початок Відбору до АТ «ОПЗ» надійшли кваліфікаційні пропозицій та їх забезпечення від наступних учасників: 

IBE TRADE CORP

MADDOX SA

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОККО КОНТРАКТ"

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРО ГАЗ ТРЕЙДІНГ"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім "Сокар Україна""

Від інших компаній АТ «ОПЗ» не отримувало кваліфікаційних пропозицій з їх забезпеченням. На випадок, якщо й інші компаній направляли АТ «ОПЗ» кваліфікаційні пропозиції та перераховували грошові кошти в рахунок забезпечення поданих пропозицій, але з технічних причин АТ «ОПЗ» не отримало платежі та/або кваліфікаційні пропозиції, прохання терміново повідомити про це до 13.00. 15.07.2020 на електронну адресу konkurs@opz.odessa.ua та за телефоном +380487586309.

В цей же строк АТ «ОПЗ» просить повідомити усіх потенційних учасників Відбору, які планували подати свої кваліфікаційні пропозиції, але через непередбачувані обставини не встигли отримати усі документи, необхідні для подання кваліфікаційної пропозиції, з наданням підтверджуючих документів. АТ «ОПЗ» прийме до відома цю інформацію.