10 липня 2020 р.

Уперше за десять років керівники АТ "ОПЗ" та ДП "Укрхімтрансаміак" провели робочу зустріч

9 липня на базі ДП "Укрхімтрансаміак" пройшла зустріч двох керівників державних підприємств. Головною темою обговорення стала подальша співпраця, а саме: необхідність збереження балансу транзиту й перевалки аміаку, виконання річних планів щодо обсягів транспортування, приймання, захолодження, збереження та відвантаження на судна транзитного аміаку та стратегія збереження обсягів міжнародного транзиту.

Під час плідної дискусії також обговорювався стан справ на підприємствах та  економічні питання.

Особлива увага була приділена технічній темі. Як зазначив керівник ДП "Укрхімтрансаміак" Вадим Трунов, на підприємстві працює багато кваліфікованих фахівців, які можуть поділитися своїм досвідом.

У свою чергу в.о. Голови Правління-директора АТ "ОПЗ" Микола Синиця розповів, що  в цеху перевантаження аміаку потребує заміни газотурбінний двигун, який значно перевищив свій ресурс роботи. Для цього необхідні значні капітальні інвестиції. Завод планує реалізувати цей проєкт. Наразі вже розроблено технічне завдання. Водночас, відмітив очільник підприємства, постійна увага приділяється збереженню соціальних гарантій працівників Акціонерного товариства "Одеський припортовий завод", котрі прописані в колективному договорі.

Також учасники зустрічі зупинилися на питанні організації системи закупівель. Очільник АТ "ОПЗ" розповів, що на підприємстві пройшли зміни в сфері акредитації, що дозволило залучити більше коло учасників та заощадити кошти.

Вадим Трунов зауважив, що на ДП  «Укрхімтрансаміак» теж наразі готується до оптимізації процедура тендерних закупівель, що відкриє ринок для більшої кількості учасників.