6 липня 2020 р.

Розпочато капітальний ремонт одного з агрегатів виробництва карбаміду АТ «ОПЗ»

Для забезпечення стабільної та безпечної роботи виробничих потужностей АТ «ОПЗ», 5 липня 2020 року проведена планова зупинка 1-го агрегату виробництва карбаміду. Протягом 2-3 діб фахівці цеху повністю забезпечать підготовку агрегату до проведення капітального ремонту. Згідно затвердженого графіку, великий обсяг робіт планується провести впродовж 30-32 діб. 

«Капітальний ремонт запланований вже давно. Працівники задіяних підрозділів протягом декількох місяців вели масштабну підготовку. Ремонт буде проводитися в доволі інтенсивному графіку. Спеціалісти працюватимуть щодня по 12 годин. В процесі беруть участь багато цехів, у тому числі електричні та ремонтні служби заводу, а також сторонні організації», - розповідає начальник цеху з виробництва карбаміду АТ «ОПЗ» Андрій Голубніченко. 

У ході ремонту будуть проведені основні роботи, а саме: заміна газопроводу, який працює під високим тиском, та часткова заміна футеровки у колоні синтезу.

Як зазначає в.о. Голови Правління – директора АТ «ОПЗ» Микола Синиця, керівництво підприємства приділяє особливу увагу модернізації та ремонту виробничого обладнання. Адже це, передусім, його безпечне та безперебійне функціонування. 

Нагадаємо, що на АТ «ОПЗ» також триває капітальний ремонт агрегату з виробництва аміаку. Роботи планується завершити у 1-му кварталі 2021 року.