30 червня 2020 р.

АТ «ОПЗ» продовжує працювати з компанією «Агро Газ Трейдінг»

30 червня 2020 року між АТ «ОПЗ» та ТОВ «Агро ГазТрейдінг» спливає термін договору щодо переробки давальницької сировини. У звязку з тим, що нового постачальника давальницькоїсировини ще не обрано, Правління АТ «ОПЗ» 19.06.2020 р. прийняло рішення проукладання нового договору з «Агро Газ Трейдінг» на строк два місяці або до датипочатку робіт за договором, укладеним за наслідками проведеного відборувідповідно до вимог Порядку. Таким чином, з 01.07.2020 року підприємство продовжитьспівпрацю з діючим постачальником давальницької сировини.

«З метою забезпечення безперебійної роботи заводу, недопущеннязупинки виробництва та запобігання виникненню соціальної напруги ми уклали короткостроковийдоговір з компанією «Агро Газ Трейдінг». Оскільки сума цього договору неперевищує 10% вартості активів Товариства, Правління було правоможне прийнятедане рішення відповідно до Статуту АТ «ОПЗ», - зазначає в.о. Голови Правління –директора АТ «ОПЗ» Микола Синиця.

Наразі на Акціонерному товаристві «Одеський припортовийзавод» триває конкурс з відбору та визначення замовника робіт з переробкидавальницької сировини. Починаючи з 19.06.2020 року, впродовж 15-ти робочихднів, підприємство приймає кваліфікаційні пропозиції від учасників. Як зазначаютьв юридичному управлінні АТ «ОПЗ», відбір та укладання нового договору плануєтьсяпровести до середини серпня 2020 року.