19 червня 2020 р.

Публічне акціонерне товариство «Одеський припортовий завод» проводить відбір, визначення Замовника робіт з переробки давальницької сировини

Публічне акціонерне товариство «Одеський припортовий завод» (скорочено – АТ «ОПЗ») проводить відбір, визначення Замовника робіт з переробки давальницької сировини для АТ «ОПЗ» та послуг з відвантаження готової продукції згідно діючого Порядку проведення відбору та визначення замовника робіт з переробки давальницької сировини та послуг з відвантаження готової продукції для АТ «ОПЗ». 

Порядок відбору давальця

Procedure for selection of the customer of toll processing

Строк подання Кваліфікаційних пропозицій Учасниками – п'ятнадцять робочих днів з дати розміщення цього оголошення.

Організатором електроних аукціонів (торгів) буде виступати ТОВАРНА БІРЖА "ПОЛОНЕКС" (https://polonex.com.ua/site/opz ) 

Стосовно неможливості надання листа оператора ГТС України про погодження транспортування обсягів природного газу до виробничих потужностей Замовника, повідомляємо наступне.

З метою підтвердження реальної можливості Учасника виконувати договір на переробку давальницької сировини, який планується укласти за результатами процедури відбору, Порядком відбору (п.п. 7 п.3.4.5) передбачено, надання копії діючого договору на послуги з транспортування природного газу з оператором ГТС України. Лист оператора ГТС України про погодження транспортування обсягів природного газу до виробничих потужностей Замовника (п.п.10 п.3.4.5.) є документом, що додатково підтверджує можливості Учасника виконувати договір на переробку давальницької сировини.

Неможливість надання вказаного листа оператора ГТС України, не буде вважатися порушенням Учасником кваліфікаційних вимоги визначених п.3.4.5 Порядку відбору за умови наданням Учасником копії діючого договору на послуги з транспортування природного газу з оператором ГТС, який передбачає можливість Учасника транспортувати визначені пунктом 1.17 Порядку відбору обсяги природного газу до виробничих потужностей Замовника.

Пропонуємо зацікавленим особам прийняти участь у відборі. 

Договір на переробку. Резидент

Processing agreement. Non-resident

Опитувальник Учасника

Проєкт Попереднього договору

D R A F T Preliminary Contract