5 червня 2020 р.

Відновлення модернізації електропостачання на АТ "ОПЗ"

2020-й для АТ «ОПЗ» - рік відновлення модернізації.Незважаючи на кризу в країні, керівництво підприємства взяло курс на розвитокзаводу та разом з трудовим колективом впевнено крокує вперед.

Одне з направлень – модернізація електропостачання. Уминулі роки поступово замінювалося старе обладнання на нове. Але у часи простоюпідприємства все зупинилося. Наразі керівництвом разом з фахівцями заводу буловирішено відновити роботу у даному напрямку.

-  Ми запланували уцьому році виконати кілька завдань, які забезпечать надійність та стабільністьроботи обладнання. На головній знижувальній підстанції «Карбамідна» будутьзамінені акумуляторні батареї, які вже відслужили 20 років. Встановимо новіакумулятори, котрі відповідають усім сучасним нормам. Цьому напрямкуприділяється особлива увага. Адже при будь-яких збоях електропостачання – цеповинно бути надійне та стабільне джерело енергії. Також оновимо пристрій, якийїх заряджає на цифрове багатофункціональне обладнання, та проведемо ремонт щитапостійного струму, - розповідає головний електрик АТ «ОПЗ» Дмитро Філіппов.

Також фахівці електроцеху планують завершити модернізаціюзахисту трансформаторів. Така робота вже раніше була проведена на двох підстанціях.ГЗП «Хімічна» - остання, котра потребує заміни елементів системи захисту. Цедозволить зберегти надійну роботу системи електропостачання заводу тавиключення позапланових зупинок технологічного обладнання через збої у роботіданих пристроїв.

Обладнання, яке буде встановлено, вироблено українськимипідприємствами із застосуванням передових технологій іноземних компаній зісвітовим імям.Усі роботи виконуються власними силами електроцеху.

Як зазначає в.о. Голови Правління – директора АТ «ОПЗ» МиколаСиниця, підприємство повинно розвиватися та виходити на високий рівеньвиробництва, при цьому відновлюючи свою репутацію на світовому ринкумінеральних добрив. Тому заощаджені кошти заводу йдуть на оновлення обладнаннята систем життєзабезпечення заводу.