28 травня 2020 р.

«Ми не збираємось зупинятися на досягнутому»

Напередодніпрофесійного свята - Дня Хіміка ми спілкуємося з в.о. Голови Правління –директора підприємства Миколою СИНИЦЕЮ.

-З якими успіхами у виробничій діяльності колектив підприємства зустрічаєпрофесійне свято?

- Завод після 16 місяців простою відновивсвою виробничу діяльність у серпні 2019 року. За цей проміжок часу буловироблено 670,5 тис.тонн карбаміду, та 61,5 тис. тонн товарного аміаку. Хімічна продукція власноговиробництва ОПЗ експортується до країн Європи, Північної Америки, БлизькогоСходу та Південно-Східної Азії.

До 30 червня 2020 року ми продовжуємороботу з компанією «Агро Газ Трейдінг» згідно договору переробки давальницькоїсировини. Тим часом Правління заводу готує новий конкурс по відбору тавизначення замовника робіт з переробки давальницької сировини та послуг звідвантаження готової продукції.

Також на початку травня цього року, післяп’ятирічної перерви, завод прийняв перші залізничні цистерни з товарним аміакомвиробництва українських хімічних підприємств. Станом на сьогодні укладенідоговори до кінця поточного року на 256 тис. тонн перевантаження українськоїхімічної продукції, яка надходить залізничним транспортом. Ведуться переговорина перевалку ще 60 тис. тонн аміаку на місяць. З початку дії договорів, котріпланується укласти, є надія, що за рік завод вийде до 1 млн. тоннперевантаження хімічної продукції.

-Які зміни відбулись на ОПЗ з приходом вас на керівну посаду?

- Для ефективності роботи ми змінилиорганізаційну структуру заводу, яка відповідає сучасним стандартам управлінняподібними підприємствами. Також взяли курс на цифрову трансформацію. Різкезменшення паперового документообігу дозволить спеціалістам зосереджуватися на більшважливих завданнях. В планах – автоматизувати та централізувати закупівельнудіяльність підприємства.

Також у цьому році нам вдалося провестидобровільне страхування здоров’я працівників заводу за більш розширеною програмою, ніж у минуломуроці.

-Чи планується збільшення заробітної плати працівникам ОПЗ?

- Формування ефективної політики оплатипраці з урахуванням інтересів працівників є однією з наших основних задач. Незважаючина кризу в країні, з 1 квітня була підвищена заробітна плата усім робітникам,виходячи з фінансових можливостей, які є на заводі. У середньому фонд оплатипраці збільшено на 10%.

Ми не збираємося зупинятися на досягнутому та вже скоро повернемося до цього питання.

- Яканаразі ситуація з кадрами?

- Ситуація з кадрами значно покращилася. Дозаводу повернулося багато людей, у тому числі фахівців вузької спеціалізації.Але залишається потреба у висококваліфікованих працівниках. Особливо гостропитання стоїть в виробничих цехах. На сьогодні на підприємстві працює близько3 000 працівників. З початку року було прийнято 113 чоловік, звільнено –33, з них 24 – за власним бажанням або за згодою сторін.

-Капітальні ремонти, модернізація виробництва. Що зроблено? Що планується умайбутньому?

- У цьому році багато уваги приділяєтьсяпитанням виробництва. У лютому ми розпочали капітальний ремонт агрегату № 2 звиробництва аміаку. Є затверджений комплекс заходів на декілька місяців длявідновлення його працездатності.

Також влітку плануємо розпочати ремонт напершому агрегаті з виробництва карбаміду. Наразі працівники ремонтного цехупроводять підготовчі роботи до заміни газопроводу високого тиску та футерування(облицювання хімічно стійкими і теплоізоляційними матеріалами) у колонісинтезу.

Нещодавно розпочалося планове обстеженняодного з чотирьох сховищ аміаку. Ми дбаємо про безпеку нашого обладнання. Адіагностика підтверджує надійність та безпечну експлуатацію ізотермічногорезервуару. Технічний огляд та ремонт першого сховища були виконані у 2018році, ще двох – у 2019 році. Роботи ведуться за затвердженим планом та будутьтривати пів року.

-Перспективи приватизації ОПЗ. Чи позначиться продаж підприємства на добробутізаводчан? Чи збережеться чисельність трудового колективу та колективнийдоговір?

- Наразі приватизація відкладена через об’єктивні обставини. Але убудь-якому випадку менеджмент підприємства разом з Фондом державного майнаУкраїни будуть вживати усі заходи, щоб в умовах приватизації трудовий колективбув захищений та збережена його чисельність. Також повинен при будь-яких умовахвиконуватися колективний договір підприємства.

- Турботапро ветеранів праці ОПЗ – у числі пріоритетних питань?

- У цьому році за кошти підприємства мизастрахували в клініці «Святої Катерини» майже 1300 ветеранів праці заводу.Також до Дня Хіміка було прийнято рішення спільно з профспілковим комітетом виплатитиматеріальну допомогу усім заводським пенсіонерам, а це майже 1800 чоловік.

Ми не забуваємо про кожного ветеранапраці і вдячні їм за всі роки їх сумлінної та плідної роботи.

- Побажанняз нагоди професійного свята.

- Сьогодні День Хіміка ми відзначаєморазом. За декілька місяців на посту керівника підприємства я побачив силу трудовогоколективу. Головне у роботі заводу – це люди, завдяки яким ОПЗ рухаєтьсявперед.

У цей святковий день хочеться побажатикожному заводчанину щастя, достатку, життєвих сил, миру та благополуччя.