27 травня 2020 р.

Нагородження працівників АТ "ОПЗ" до Дня хіміка

Невідємна традиційначастина святкування Дня хіміка – це щорічне нагородження кращих працівників АТ«ОПЗ».

Напередодні професійного свята в урочистій обстановціприсутніх привітали адміністрація та профспілковий комітет АТ «ОПЗ».

- Для мене велика честь стати частиною цього прекрасногоколективу. Чесно скажу, що з приходом на посаду керівника був приємно враженийпрофесійними та етичними якостями працівників підприємства. Дякую за вашу працю,- відмітив у своїй промові в.о. Голови Правління – директора АТ «ОПЗ» МиколаСиниця.

Також очільник підприємства привітав всіх присутніх зприйдешнім святом та пообіцяв, що завод буде працювати при будь-яких обставин. Ів майбутньому буде багато нових досягнень.

Потім до працівників звернувся голова профспілкового комітетуВолодимир Дрібноход.

- День хіміка веде свою історію ще з 1980-го року. Мищорічно вшановуємо наших людей, які своєю самовідданою працею зробили Одеськийприпортовий завод кращим підприємством хімічної галузі України. Бажаю усьомутрудовому колективу міцного здоровя та гарногонастрою. У нинішньому році, нажаль, ми не можемо відсвяткувати наше професійнесвято масштабно, тому будемо відмічати його у колі своїх родин, - зазначивВолодимир Дрібноход.

Різноманітними грамотами та подарунками були нагородженібільше 80-ти заводчан. Троє працівників, а саме: начальник цеху водообробкиВолодимир Льовшин, старший апаратник виробництва сечовини цеху з виробництвакарбаміду Віталій Стовман та старший майстер цеху з виробництва аміаку ІгорЦибін отримали від Союзу хіміків «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззюУкраїни».