Цілі діяльності товариства та стан їх досягнення

 

Публічне акціонерне товариство «Одеський припортовий завод» (АТ «ОПЗ») є одним з вітчизняних виробників продукції азотної галузі хімічної промисловості (аміак та карбамід). Також підприємство надає послуги з перевантаження на морські судна хімічної продукції виробництва інших підприємств.

АТ «ОПЗ» є експортоорієнтованим підприємством – основна частина продукції реалізується на експорт. Це обумовлене вигідним географічним розташуванням підприємства та наявністю перевантажувального комплексу.

Основною метою АТ «ОПЗ» є виробництво хімічної продукції високої якості світового рівня, а також збереження та розвиток промислового потенціалу підприємства та країни у цілому.

З часу першого запуску виробничих потужностей у 1978 р. АТ «ОПЗ» зарекомендувало себе, як виробник високоякісної азотної продукції світового рівня та надійний партнер на світовому ринку аміаку та карбаміду. Це підтверджують спеціалізовані міжнародні організації, такі як: Міжнародна організація виробників добрив (IFA), Європейська організація виробників добрив (EFMA) та інші.

Реалізація довгострокової програми реконструкції та модернізації виробництва дозволила суттєво знизити споживання сировини (природного газу) і енергоресурсів, збільшити обсяги виробництва відносно проектних потужностей, а також забезпечити нормальну безпечну роботу заводу, у тому числі в сфері екології.