повернутися до списку тендерів


24962 Хімічні речовини для обробки води, 5 найменувань


Тендерні документи:

   Взяти участь

Натисніть «Взяти участь», щоб отримати документи в зручному форматі для заповнення і редагування.


Номер:
041 / ВМТП 07
Предмет закупівлі:
24962 Хімічні речовини для обробки води, 5 найменувань
Дата оголошення торгів:
26 березня 2020 р.
Дата торгів / Час розкриття:
16 квітня 2020 р.  (10:00)
Термін подачі документів:
16 квітня 2020 р.  (09:00)
Процедура торгів:
Відкриті торги
Очікувана вартість:
Необхідність забезпечення:
Розширений опис предмета закупівлі:
1 Засіб для боротьби з водоростями, грибками та бактеріями Dinocid special кг 50
2 Засіб для ударного хлорування гранульований
Dinotechlor 75 Granulat кг 20
3 Рідкий сильнодіючий кислотний очисник фільтрувального обладнання басейнів Filter Cleaner Rapid л 20
4 Засіб від водоростей Dinolgin л 90
5 Багатофункціональний таблетований хлор
Dinotechlor 90 multi TAB кг 120
Dinocid special - спеціально розроблений альгіцид (засіб для боротьби з утворенням водоростей) для використання з засобами на основі активного кисню. Новий вид альгіциду, застосування якого в невеликих дозах надійно попереджає утворення водоростей, а застосування в достатній кількості дозволяє знищіти існуючі водорості. Засіб не створює піну, нейтральний в концентраціях застосування, не викликає корозії, не містить запаху.
Dinotechlor 75 Granulat - неорганічний хлорний гранулят з вмістом активного хлору 65%, швидкорозчинний, призначений для ударного і тривалого хлорування води в плавальному басейні. Його дозація може проводитися як вручну, так і за допомогою автоматичного дозування. Підвищує жорсткість води.

Filter Cleaner Rapid - сильнодіючий засіб на основі кислоти, призначений для якісного очищення всіх видів фільтрувального обладнання, яке використовується в басейнах.
Володіє широким спектром дії, дозволяє усувати вапняні відкладення, жирові плями і органічні забруднення. Препарат має високу активність і підходить для обробки картріджних, пісчаних і діатомітових фільтрів.
При використанні слід дотримуватися заходів безпеки. Не можна змішувати з іншими видами хімічних препаратів.

Dinolgin - непінливий альгіцид, призначений для використання при хлорній дезінфекції. Змішується з водою в будь-яких пропорціях. Можна застосовувати незалежно від жорсткості води. Високоефективний проти широкого спектра мікроорганізмів, особливо проти зелених водоростей. Надійно запобігає утворенню слизу на фільтрувальних установках. Розкладається повільно, значення pH нейтральне. Можливе комбіноване застосування з усіма дезинфікуючими засобами Dinotec.

Dinotechlor 90 multi TAB – комплексний препарат для обробки води басейну - повільнорозчинні хлорні таблетки 200 г, які містять 90% активного хлору, флокулянт, засіб для боротьби с водоростями, рН-коректор та коагулянт зважених часток.

Вказані препарати передбачаються для комплексного використання у водопідготовчому процесі на обладнанні Dinotec, тому не можуть бути замінені для запобігання негативного впливу одних реагентів на інші, та на обладнання.

Інженер з питань закупівель:
Курницкая Елена Николаевна
Телефон:
758-63-05
Технічний спеціаліст:
Волкова Оксана Євгенівна . Економіст з МТП. (048) 758-60-50
E-мейл: