10.08.2017 р.

Шановні панове!

Публічне акціонерне товариство "Одеський припортовий завод" до кінця серпня завершує плановий ремонт агрегатів виробництва аміаку та карбаміду, у зв’язку з чим повертається до розгляду пропозицій взаємної співпраці у сфері переробки давальницького природного газу на виробничих потужностях заводу на аміак та карбамід. Для проведення попередніх переговорів пропонуємо зацікавленим компаніям звернутися до АТ "ОПЗ" 22-23 серпня з 10-00 до 16-00 години за адресою: Одеська область, м.Южне, вул.Заводська,3, Адміністративна будівля.
Пропонуємо наступні умови співпраці:
1. Завантаження потужностей заводу за схемою: один агрегат виробництва аміаку та два агрегати виробництва карбаміду до 31 грудня 2017 року.
2. Забезпечення постачання пускового природного газу в обсязі приблизно 3 млн.куб.м. та фінансування інших витрат на пуск підприємства у сумі, що орієнтовно дорівнює 0,6 млн.длр.США.
3. Авансовий платіж за роботи з переробки давальницької сировини в першому місяці поставки в розмірі не менш ніж 70% загальної місячної вартості послуг з урахуванням тарифів на переробку, які будуть запропоновані Вашою компанією.
4. Авансовий платіж на транспортування природного газу (виходячи з мінімального обсягу природного газу в першому місяці поставки) від пункту поставки природного газу до засувки АТ "ОПЗ".
У разі Вашої зацікавленості в подовженні та розвитку нашої співпраці за результатами попередніх переговорів, наступним етапом пропонуємо провести конкурс 29-30 серпня 2017 року.
Номер: 015 / ОТН
Предмет закупки: 71632 Послуги з неруйнівних випробувань випробувань (Технічний огляд та експертне обстеження в цехах АТ «ОПЗ»)
Дата объявления торгов: 15 мая 2017 г.
Дата торгов / Время раскрытия: 8 июня 2017 г.  (10:00)
Срок подачи документов: 8 июня 2017 г.  (09:00)
Процедура торгов: Открытые торги
Необходимость обеспечения:
Расширенное описание предмета закупки: Перелік робіт з проведення технічного огляду, експертного обстеження (технічного діагностування) устаткування і виконання перевірочних розрахунків на міцність посудин, апаратів і трубопроводів. № з/п Найменування видів робіт та обладнання, об’єми робіт Обґрунтування 1 2 3 Цех з виробництва аміаку, агрегат № 2 1 Експертне обстеження і позачерговий технічний огляд посудин, що працюють під тиском – 27 одиниць. Відповідно до графіка, вимога Правил 2 Повторний контроль і додаткове обстеження посудин – 3 одиниці. Відповідно до висновку 3 Експертне обстеження факельної установки. Вимога Правил, тривалість експлуатації 4 Експертне обстеження технологічних трубопроводів із складанням чотирьох паспортів – 20 одиниць. У відповідності з графіком, вимога Правил 5 Повторний контроль технологічних трубопроводів – 6 одиниць. Відповідно до висновку 6 Експертне обстеження підігрівачів ПГС і ППС – 2 одиниці. Відповідно до висновку, тривалість експлуатації 7 Експертне обстеження трубопроводу пари. Відповідно до графіка, відповідно до висновку 8 Експертне обстеження устаткування системи пароутворення – 8 одиниць. Відповідно до графіка, відповідно до висновку 9 Розробка комплекту методик контролю технічного стану печі риформінгу. Вимоги НД, Постанова КМУ №687
Секретарь тендерной комиссии: Курницкая Елена Николаевна
Телефон: 758-63-05
Технический специалист: Ободовский Борис Михайлович. Начальник отдела. (048) 758-60-43
  Для получения тендерной документации необходимо отправить заявку на официальном бланке в свободной форме за подписью руководителя на факс или на e-mail.

Для участия в тендере необходимо заполнить анкету и выслать ее на указанный в объявлении email.
Факс: 758-67-67
E-мейл: mts6@opz.odessa.ua