Публічне акціонерне товариство «Одеський припортовий завод», керуючись статтею 63 Конституції України та статтею 2 Закону України «Про інформацію», звернулося до Акціонерного товариства «Укртрансгаз» із вимогою спростувати недостовірну інформацію, викладену у статті «Укртрансгаз занепокоєний приростом боргу ОПЗ і закликає правоохоронців звернути увагу на ситуацію», що була розміщена на офіційному сайті АТ «Укртрансгаз»: http://utg.ua/utg/media/news/2018/05/opz-debts-alert.html31/05/2018 року (текст звернення додається).

Незадоволення вимог АТ «ОПЗ» може бути розцінено, як навмисне спотворення інформації, в період приватизації, з метою її зриву або зниження ціни.

Окрім того, інформуємо, що позов до суду підготовлено. За посиланням лист АТ «ОПЗ» до АТ «Укртрансгаз» з вимогою спростувати недостовірні відомості.

Вимога до АТ «Укртрансгаз»
Номер: 015 / ОТН
Предмет закупки: 71632 Послуги з неруйнівних випробувань випробувань (Технічний огляд та експертне обстеження в цехах АТ «ОПЗ»)
Дата объявления торгов: 15 мая 2017 г.
Дата торгов / Время раскрытия: 8 июня 2017 г.  (10:00)
Срок подачи документов: 8 июня 2017 г.  (09:00)
Процедура торгов: Открытые торги
Необходимость обеспечения:
Расширенное описание предмета закупки: Перелік робіт з проведення технічного огляду, експертного обстеження (технічного діагностування) устаткування і виконання перевірочних розрахунків на міцність посудин, апаратів і трубопроводів. № з/п Найменування видів робіт та обладнання, об’єми робіт Обґрунтування 1 2 3 Цех з виробництва аміаку, агрегат № 2 1 Експертне обстеження і позачерговий технічний огляд посудин, що працюють під тиском – 27 одиниць. Відповідно до графіка, вимога Правил 2 Повторний контроль і додаткове обстеження посудин – 3 одиниці. Відповідно до висновку 3 Експертне обстеження факельної установки. Вимога Правил, тривалість експлуатації 4 Експертне обстеження технологічних трубопроводів із складанням чотирьох паспортів – 20 одиниць. У відповідності з графіком, вимога Правил 5 Повторний контроль технологічних трубопроводів – 6 одиниць. Відповідно до висновку 6 Експертне обстеження підігрівачів ПГС і ППС – 2 одиниці. Відповідно до висновку, тривалість експлуатації 7 Експертне обстеження трубопроводу пари. Відповідно до графіка, відповідно до висновку 8 Експертне обстеження устаткування системи пароутворення – 8 одиниць. Відповідно до графіка, відповідно до висновку 9 Розробка комплекту методик контролю технічного стану печі риформінгу. Вимоги НД, Постанова КМУ №687
Секретарь тендерной комиссии: Курницкая Елена Николаевна
Телефон: 758-63-05
Технический специалист: Ободовский Борис Михайлович. Начальник отдела. (048) 758-60-43
  Для получения тендерной документации необходимо отправить заявку на официальном бланке в свободной форме за подписью руководителя на факс или на e-mail.

Для участия в тендере необходимо заполнить анкету и выслать ее на указанный в объявлении email.
Факс: 758-67-67
E-мейл: mts6@opz.odessa.ua