10.08.2017 р.

Шановні панове!

Публічне акціонерне товариство "Одеський припортовий завод" до кінця серпня завершує плановий ремонт агрегатів виробництва аміаку та карбаміду, у зв’язку з чим повертається до розгляду пропозицій взаємної співпраці у сфері переробки давальницького природного газу на виробничих потужностях заводу на аміак та карбамід. Для проведення попередніх переговорів пропонуємо зацікавленим компаніям звернутися до АТ "ОПЗ" 22-23 серпня з 10-00 до 16-00 години за адресою: Одеська область, м.Южне, вул.Заводська,3, Адміністративна будівля.
Пропонуємо наступні умови співпраці:
1. Завантаження потужностей заводу за схемою: один агрегат виробництва аміаку та два агрегати виробництва карбаміду до 31 грудня 2017 року.
2. Забезпечення постачання пускового природного газу в обсязі приблизно 3 млн.куб.м. та фінансування інших витрат на пуск підприємства у сумі, що орієнтовно дорівнює 0,6 млн.длр.США.
3. Авансовий платіж за роботи з переробки давальницької сировини в першому місяці поставки в розмірі не менш ніж 70% загальної місячної вартості послуг з урахуванням тарифів на переробку, які будуть запропоновані Вашою компанією.
4. Авансовий платіж на транспортування природного газу (виходячи з мінімального обсягу природного газу в першому місяці поставки) від пункту поставки природного газу до засувки АТ "ОПЗ".
У разі Вашої зацікавленості в подовженні та розвитку нашої співпраці за результатами попередніх переговорів, наступним етапом пропонуємо провести конкурс 29-30 серпня 2017 року.
Номер: 011 / ОМТС07
Предмет закупки: 24311 - Хімічні елементи, неорганічні кислоти та сполуки (натр їдкий), 1 найменування
Дата объявления торгов: 25 апреля 2017 г.
Дата торгов / Время раскрытия: 16 мая 2017 г.  (10:00)
Срок подачи документов: 16 мая 2017 г.  (09:00)
Процедура торгов: Открытые торги
Необходимость обеспечения:
Расширенное описание предмета закупки: 24311 - Хімічні елементи, неорганічні кислоти та сполуки (натр їдкий). № п/п Найменування, тип, марка, виробник, технічні данні, артикул, тощо Од. вим. Кількість (у перерахунку 100 % речовини) 1 Натр їдкий (сода каустична очищена) по ГОСТ 11078-78. Марка А (сорт – вищий) тн 75 Фізико-хімічні показники Найменування показнику Норма Зовнішній вигляд Безбарвна рідина без сторонніх домішок Масова доля їдкого натру, % Не менше 46,0 Масова доля натрію вуглекислого, % Не більше 0,15 Масова доля натрію хлориду, % Не більше 0,007 Масова доля сульфатів, % Не більше 0,002 Масова доля залізу в перерахунку на Fe2O3, % Не більше 0,0007 Інші вимоги: 1. Товар повинен постачатися залізничним транспортом у цистернах. 2. Учасник повинен подати, як частину пропозиції, документи, які підтверджують відповідність товару, який Учасник пропонує постачати за Договором, стандартам та вимогам тендерної документації. Документальне підтвердження відповідності товарів вимогам тендерної документації повинне мати в своєму складі: - характеристики товару (технічні умови); - назву виробника та країну походження товару, що пропонується (сертифікат якості, сертифікат походження, паспорт, тощо). 3. На момент постачання разом с товаром повинно бути надано також: - інформацію про відповідність стандартам України (висновок державної санітарно-епідеміологічної екпертизи); - паспорт безпеки. Запропонований товар має строго відповідати технічному завданню.
Секретарь тендерной комиссии: Курницкая Елена Николаевна
Телефон: 758-63-05
Технический специалист: Волкова Оксана Евгеньевна. Инженер ОМТС. (048) 758-60-50
  Для получения тендерной документации необходимо отправить заявку на официальном бланке в свободной форме за подписью руководителя на факс или на e-mail.

Для участия в тендере необходимо заполнить анкету и выслать ее на указанный в объявлении email.
Факс: 758-67-67
E-мейл: mts6@opz.odessa.ua