27 травня

Нагородження працівників АТ "ОПЗ" до Дня хіміка

Невідємна традиційна частина святкування Дня хіміка – це щорічне нагородження кращих працівників АТ «ОПЗ».

Напередодні професійного свята в урочистій обстановці присутніх привітали адміністрація та профспілковий комітет АТ «ОПЗ».

- Для мене велика честь стати частиною цього прекрасного колективу. Чесно скажу, що з приходом на посаду керівника був приємно вражений професійними та етичними якостями працівників підприємства. Дякую за вашу працю, - відмітив у своїй промові в.о. Голови Правління – директора АТ «ОПЗ» Микола Синиця.

Також очільник підприємства привітав всіх присутніх з прийдешнім святом та пообіцяв, що завод буде працювати при будь-яких обставин. І в майбутньому буде багато нових досягнень.

Потім до працівників звернувся голова профспілкового комітету Володимир Дрібноход.

- День хіміка веде свою історію ще з 1980-го року. Ми щорічно вшановуємо наших людей, які своєю самовідданою працею зробили Одеський припортовий завод кращим підприємством хімічної галузі України. Бажаю усьому трудовому колективу міцного здоровя та гарного настрою. У нинішньому році, нажаль, ми не можемо відсвяткувати наше професійне свято масштабно, тому будемо відмічати його у колі своїх родин, - зазначив Володимир Дрібноход.

Різноманітними грамотами та подарунками були нагороджені більше 80-ти заводчан. Троє працівників, а саме: начальник цеху водообробки Володимир Льовшин, старший апаратник виробництва сечовини цеху з виробництва карбаміду Віталій Стовман та старший майстер цеху з виробництва аміаку Ігор Цибін отримали від Союзу хіміків «Знак пошани за заслуги перед хімічною галуззю України».