Публичное акционерное общество «Одесский припортовый завод» (далее - АО «ОПЗ») объявляет процедуру отбора компании для заключения контракта по переработке давальческого природного газа в аммиак и карбамид.

Предлагаем заинтересованным компаниям направить свои предложения, с предоставлением выполнения обязательных условий, касаемо переработки давальческого природного газа на АО «ОПЗ» до 14-00 по Киевскому времени 21.09.2018 г. на e-mail: general@opz.odessa.ua. В случае необходимости проведения предварительных переговоров возможна организация рабочих встреч на АО «ОПЗ» в период до 21.09.2018 г. в рабочие дни с 10-00 до 15-00 по Киевскому времени. Для уточнения времени проведения переговоров и решения других организационных вопросов просим предварительно обращаться на e-mail: general@opz.odessa.ua, office@opz.odessa.ua

Завершення планового ремонту агрегатів виробництва аміаку та карбаміду

Публічне акціонерне товариство "Одеський припортовий завод" до кінця серпня завершує плановий ремонт агрегатів виробництва аміаку та карбаміду, у зв’язку з чим повертається до розгляду пропозицій взаємної співпраці у сфері переробки давальницького природного газу на виробничих потужностях заводу на аміак та карбамід. Для проведення попередніх переговорів пропонуємо зацікавленим компаніям звернутися до АТ "ОПЗ" 22-23 серпня з 10-00 до 16-00 години за адресою: Одеська область, м.Южне, вул.Заводська,3, Адміністративна будівля.

Пропонуємо наступні умови співпраці:

1. Завантаження потужностей заводу за схемою: один агрегат виробництва аміаку та два агрегати виробництва карбаміду до 31 грудня 2017 року.

2. Забезпечення постачання пускового природного газу в обсязі приблизно 3 млн.куб.м. та фінансування інших витрат на пуск підприємства у сумі, що орієнтовно дорівнює 0,6 млн.длр.США.

3. Авансовий платіж за роботи з переробки давальницької сировини в першому місяці поставки в розмірі не менш ніж 70% загальної місячної вартості послуг з урахуванням тарифів на переробку, які будуть запропоновані Вашою компанією.

4. Авансовий платіж на транспортування природного газу (виходячи з мінімального обсягу природного газу в першому місяці поставки) від пункту поставки природного газу до засувки АТ "ОПЗ".

У разі Вашої зацікавленості в подовженні та розвитку нашої співпраці за результатами попередніх переговорів, наступним етапом пропонуємо провести конкурс 29-30 серпня 2017 року. 

2017-08-10