10.08.2017 р.

Шановні панове!

Публічне акціонерне товариство "Одеський припортовий завод" до кінця серпня завершує плановий ремонт агрегатів виробництва аміаку та карбаміду, у зв’язку з чим повертається до розгляду пропозицій взаємної співпраці у сфері переробки давальницького природного газу на виробничих потужностях заводу на аміак та карбамід. Для проведення попередніх переговорів пропонуємо зацікавленим компаніям звернутися до АТ "ОПЗ" 22-23 серпня з 10-00 до 16-00 години за адресою: Одеська область, м.Южне, вул.Заводська,3, Адміністративна будівля.
Пропонуємо наступні умови співпраці:
1. Завантаження потужностей заводу за схемою: один агрегат виробництва аміаку та два агрегати виробництва карбаміду до 31 грудня 2017 року.
2. Забезпечення постачання пускового природного газу в обсязі приблизно 3 млн.куб.м. та фінансування інших витрат на пуск підприємства у сумі, що орієнтовно дорівнює 0,6 млн.длр.США.
3. Авансовий платіж за роботи з переробки давальницької сировини в першому місяці поставки в розмірі не менш ніж 70% загальної місячної вартості послуг з урахуванням тарифів на переробку, які будуть запропоновані Вашою компанією.
4. Авансовий платіж на транспортування природного газу (виходячи з мінімального обсягу природного газу в першому місяці поставки) від пункту поставки природного газу до засувки АТ "ОПЗ".
У разі Вашої зацікавленості в подовженні та розвитку нашої співпраці за результатами попередніх переговорів, наступним етапом пропонуємо провести конкурс 29-30 серпня 2017 року.

АО «ОПЗ» возвращается к рассмотрению предложений по сотрудничеству в сфере переработки давальческого природного газа в аммиак и

24.07.2017 г.

АО «ОПЗ» возвращается к рассмотрению предложений по сотрудничеству в сфере переработки давальческого природного газа в аммиак и карбамид.

Предлагаем заинтересованным компаниям обратиться для проведения предварительных переговоров 1-2 августа 2017 г. с 10-00 до 15-00 по Киевскому времени на АО «ОПЗ». Для уточнения времени проведения переговоров и решения других организационных вопросов просим предварительно обращаться на e-mail: general@opz.odessa.ua.

Предлагаем следующие предварительные условия для проведения переговоров:

1. Обеспечение поставки пускового природного газа в объеме приблизительно 3 млн.куб.м. и финансирование других расходов на пуск предприятия в сумме, которая приблизительно составляет 0,6 млн.долл.США.

2. Авансовый платеж за работы по переработке давальческого сырья в первом месяце поставки исходя из условной работы одного агрегата по производству аммиака и двух агрегатов по производству карбамида в размере не менее 70% общей месячной стоимости услуг с учетом тарифов на переработку предложенных заинтересованной компанией.

3. Авансовый платеж на транспортировку природного газа (исходя из минимального объема природного газа в первом месяце поставки) от пункта поставки природного газа до задвижки АО «ОПЗ».

В случае заинтересованности в продолжении и развитии сотрудничества по результатам предварительных переговоров, следующим этапом предполагается проведение конкурса 9-10 августа 2017 г. 

24-07-2017