10.08.2017 р.

Шановні панове!

Публічне акціонерне товариство "Одеський припортовий завод" до кінця серпня завершує плановий ремонт агрегатів виробництва аміаку та карбаміду, у зв’язку з чим повертається до розгляду пропозицій взаємної співпраці у сфері переробки давальницького природного газу на виробничих потужностях заводу на аміак та карбамід. Для проведення попередніх переговорів пропонуємо зацікавленим компаніям звернутися до АТ "ОПЗ" 22-23 серпня з 10-00 до 16-00 години за адресою: Одеська область, м.Южне, вул.Заводська,3, Адміністративна будівля.
Пропонуємо наступні умови співпраці:
1. Завантаження потужностей заводу за схемою: один агрегат виробництва аміаку та два агрегати виробництва карбаміду до 31 грудня 2017 року.
2. Забезпечення постачання пускового природного газу в обсязі приблизно 3 млн.куб.м. та фінансування інших витрат на пуск підприємства у сумі, що орієнтовно дорівнює 0,6 млн.длр.США.
3. Авансовий платіж за роботи з переробки давальницької сировини в першому місяці поставки в розмірі не менш ніж 70% загальної місячної вартості послуг з урахуванням тарифів на переробку, які будуть запропоновані Вашою компанією.
4. Авансовий платіж на транспортування природного газу (виходячи з мінімального обсягу природного газу в першому місяці поставки) від пункту поставки природного газу до засувки АТ "ОПЗ".
У разі Вашої зацікавленості в подовженні та розвитку нашої співпраці за результатами попередніх переговорів, наступним етапом пропонуємо провести конкурс 29-30 серпня 2017 року.

АО «ОПЗ» выполнило плановую остановку мощностей

10.07.2017 г. АО «ОПЗ» выполнило плановую остановку мощностей по производству аммиака и карбамида для проведения регламентных работ, капитального и текущего ремонтов оборудования. Такие плановые остановки производств завод осуществляет ежегодно для подготовки стабильной работы предприятия в осенне-зимний период. Также возникла необходимость проведения ремонтных работ на газопроводе ПАО «Одессагаз», через который поставляется основное сырье – природный газ на АО «ОПЗ». Данные работы могут быть выполнены только в теплое время года. Параллельно ремонтные работы будут проводиться на аммиакопроводе Тольятти-Горловка-Одесса. На данный момент проводятся подготовительные работы для осуществления ремонтов.

Следует заметить, что на мировом рынке минеральных удобрений продолжается падение цен и спроса на продукцию, который объясняется не только влиянием сезонного фактора, но и многими другими факторами, влияющими на тенденции данного сегмента рынка. Затраты на производство аммиака и карбамида, большую часть которых представляют затраты на основное сырье – природный газ, значительно превышают цены складывающиеся на мировом рынке.

10-07-2017